Chestionar pentru identificarea nevoilor de instruire în utilizarea tehnologiei Web 2.0

Pentru derularea optimă a proiectului Click @ platforma online de instruire pentru bibliotecari, astăzi a fost lansat către bibliotecarii publici din județul Iași Chestionarul pentru identificarea nevoilor de instruire în utilizarea tehnologiei Web 2.0.

Bibliotecarii care nu au primit prin e-mail chestionarul  îl pot descărca AICI.

Vă rugăm să salvați chestionarul sub următoarea formă:   Chestionar_numele bibliotecii_numele bibliotecarului. După completare, chestionarul trebuie trimis ca atașament pe e-mail la adresa mihail_grinea@yahoo.com, până la data de 3 noiembrie 2011, pentru centralizarea datelor în vederea organizării sesiunilor de instruire.

De asemenea, așteptăm și solicitările voastre pentru tutoriale (îndrumări practice) care să vă ajute în efectuarea unor operații cu care nu sunteți încă familiarizați.